DİJİTAL ÇÖZÜMLERİMİZ İLE TANIŞIN

Bir süredir geliştirdiğimiz ve geliştirilmesi devam eden lojistik çözümlerimiz ile ABD pazarında Logistify, Türkiye pazarında Deneks gibi öncü firmalara hizmet sağlamaktayız. Firmanızın dijital dünyaya uyumlu çalışmasını aynı zamanda çalışanlarınızın işleyiş maliyetlerinden, zamandan tasarruf etmelerini hedefliyoruz!

Yük Planlama Ekranı

Dorse Planlama Ekranı

Depo Ekranı

Mobil Şoför Ekranı

İŞİNİZİKOLAYLAŞTIRIYORUZ
Yük Planlama / Dorse Planlama Ekranı

"Yük Planlama Ekranı" ile yüklerinizi sürükle-bırak tekniğini kullanarak vakit kaybetmeden grupladıktan sonra "Dorse Planlama Ekranı" ile grupladığınız yükleri görsel olarak dorsenize yerleştirebilirsiniz ve depoya iletebilirsiniz.

Depo Ekranı

Depo, kendisine iletilen görsel planları görüntüler ve uygunluğunu kontrol eder. Depo, plan uygunluğunu kontrol ettikten sonra onaylayabilir, yorumu ile birlikte reddedebilir veya bazı değişiklikler yapabilir.

Mobil Şoför Ekranı

Şoför; sisteme giriş yaptıktan sonra yalnızca kendine özel tasarlanmış olan ekranı görüntüler. Şoför ekranı içerisinde; şoför talimatı, dorse planı ve rota görüntülenebilir, harcamalar yetkili kişilere bildirilebilir ve sistem üzerinden mesaj gönderilebilir. Bu sayede şoförün, sistem dışında bir şeye ihtiyaç duymadan iletişim kurması sağlanır.

LEARN MORE
SİSTEM İÇERİSİNDEN
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

DEMO TALEBİNDE BULUNUN

NEREDEYİZ?

  • Pamukkale Teknokent B Blok G09 Denizli, TÜRKİYE
  • Şube: Çamlaraltı, 6025. Sk. No:9 20160, 20160 Pamukkale/Denizli
  • +90 532 496 95 67
  • info@netadim.com.tr
contact
?>