NETADIM

teknolojiye net adımlar atın

İnsan Kaynakları Yazılımı
Tekstil Erp Yazılımı
Lojistik Yazılımı
Okul Yazılımı

TEKNOLOJİYLE GELİŞİM

BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sektörel özel çözümlerini bütün olarak algılar ve bu bakış açısıyla, uçtan uca, tek elden, eksiksiz ve bütünleşik çözümleri müşterilerimize sunarız.

DEĞER KATIYORUZ

Müşterilerimize geleceğe taşıyan en doğru servisleri sunarak, hizmet ve çözümlerimizle işbirliği yaptığımız müşterilerimize değer kazandırırız.

BAĞIMSIZ PLATFORMLAR

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına üründen bağımsız yaklaşım sergiler ve müşterimiz ihtiyaçlarını belirler, ihtiyaca yönelik bağımsız platform çözümler sunarız.

BİZ KİMİZ?

Hızla gelişen teknoloji alanında ki dünyanın ihtiyaçlarını gidermek ve sorunlarına uygun çözümler bulmak amacıyla nitelikli genç ve gelişime açık beyinler tarafından 2010 yılında Denizli de faaliyete geçmiş bir şirketiz.
Kuruluş amacı, öncelikli olarak sektörel özel yazılımlar ve sunucu hizmeti gibi alanlarda hizmetlerine devam etmektedir.
Hedefimiz ise hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale dönüşmektir.
10’na yakın farklı sektörde 300’den fazla projeye imza atan NETADIM, 2010 yılından bu yana bulut tabanlı çalışmaları geliştirerek dünya bilişim pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişmekte ve yenilenmekte olan bilişim dünyasının tüm envanterlerini kendi bünyesine katarak Türkiye’nin bilişim toplumuna dönüştüğü yolda mihenk taşlarından birisi olmak.

Misyonumuz

Genel olarak dünyadaki özel olarak Türkiye’deki müşterilerimizin bilişim ve teknoloji alanında ki tüm gereksinimlerine kaliteli güncel, güvenilir hizmet ve servisler sunmaktır.

NEDEN BİZ?

NETADIM olarak, kurumsal ihtiyaçlara yönelik bütünleşik çözümler sunulmasının, şirketlerin kendi yapmış oldukları Ar-Ge yatırımlarına aralıksız dış hizmet alabilmesinin, mevcut çözümlerin referans sayısının, Türkiye pazarının mevzuatına ve kültürüne hakim olunmasının müşterilerin tercihini nasıl etkilediğini biliyoruz.

TECRÜBE

Mevcut çözümlerimizin referans sayısı ve Türkiye pazarının mevzuatına hakim olunmasının müşterilerin tercihini nasıl etkilediğini biliyoruz.

GÜVEN

Güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarda, ihtiyaç duyulan her durumda sergilediğimiz yaklaşımlar ve projede karşılaşılan sorunlara çözüm odaklı aksiyonlar alıyoruz.

DESTEK+

Tek merkezden yönetebilir web tabanlı, esnek, mobil ve entegre kurumsal kaynak planlama çözümlerimizi müşterilerimize standartların dışında destekle sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Hizmetler, müşterilere geçici bir etkileşim süreci için sunulan ve bu etkileşim sonucunda değer yaratan yapılardır.

ERP

Özel olarak sektörlere üretilen ERP yazılımız; şirketiniz iş süreç takiplerinin yapılmasına olanak sağlayacak ve bulut mimaride hizmet veren bu yazılıma cihaz farkı aranmaksınız bilgisayar, mobil telefon vb. internetin olduğu her cihazda internet tarayıcı (web browser) kullanarak merkezi yönetim yapabilecekleri ve personel yetkilendirme özelliği ile tüm süreçleri farklı şekilde kurgulayabileceğiniz bir platform yazılımdır.

FMS

Şirketler için sahip olunan ve operasyonda aktif kullanılan dökümanları güvenli bulut mimari üzerinden kullanılabilen, personel yetkilendirme altyapısına sahip bir bulut tabanlı dosya yönetim sistemi (file management system) yazılımıdır.

IoT

Bulut tabanlı çalışan, M2M standartlarına uygun ve tüm şirketleri, ihtiyaçlarını cevap verebilecek bir ‘nesnelerin interneti’ (IoT) platformudur.

HRM

İnsan gücünün sayısını ve niteliğini belirler, geleceğe yönelik insan gücü planlaması yapan insan kaynakları yönetimi (human resources management) sistemidir.

BPS

Fatura ödeme ve elektronik para kuruluşu sistemi projesi ile internet üzerinden gerçekleştirilen fatura ödeme ya da sanal pos hizmeti gibi işlemlerin, birden fazla ödeme yöntemi ile yapılabilmesini sağlayan fatura ve ödeme sistemi (billing and payment system)'dir.

DİĞER

Şirketimizin bünyesinde geliştirmiş olduğu, 30'dan fazla sunucu ve hosting hizmeti, iOS ve Android uygulama, bankacılık altyapı entegre sistemleri, ithalat-ihracat yazılımı, tekstil ürün fiyatlarndırma yazılımı, tekstil kalite kontrol yazılımı, CRM gibi sistemleri ve yazılımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEKTÖR

10

PROJE

312

MÜŞTERİ

539

SİSTEM VE YAZILIMLAR

Şirketimizin geliştirmiş olduğu bazı sistem ve yazılımlardan ekran görüntüleri.

NETADIM TİM

Projelerimizde bu kadar başarılı olmamız ve sorunlara akılcı çözümler bulabilmemizi, alanında uzman takım arkadaşlarımız ile sağlıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

NETADIM farklı alanlarda kariyer fırsatları sunuyor.

Üstlendiğimiz bütün projeleri başarı ile kendisini kanıtlamış deneyimli ekibimize, tecrübesiyle katkıda bulunabilecek iş arkadaşlarını bekliyoruz. Farklı iş kategorileri ile çeşitli yelpazelerde projelerine devam eden şirketimiz de kariyerinize devam etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Şirketimiz yaz ve kış dönemi stajyer programları ile amacı, iş deneyimi kazanmak isteyen öğrenci arkadaşlarımıza şirket kültür ve yapısına uygun olarak yetiştirip, yarı zamanlı ve tam zamanlı kadro imkânı sağlayarak, profesyonel çalışanlar olarak bünyesinde yer almalarına olanak sağlıyoruz.. Stajyer alımı için, özellikle üniversitelerin mühendislik bölümlerinde okuyan, kendini bu sektörde geliştirmek ve yine bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyen stajyer adaylarının başvuruları kabul ediyoruz.

Öncelikli olarak üniversiteden yeni mezun olmuş arkadaşlarımıza, kariyer hedefleri doğrultusunda; Yazılım Geliştirme, Proje ve Portföy Yönetimi, Test Yönetimi, Sistem ve Altyapı Yönetimi, Veritabanı Yönetimi, Network ve Güvenlik Yönetimi gibi pek çok alanda çalışma imkânı sağlıyoruz. Bu programların sonrasında işe alınan çalışanlara çeşitli eğitimlerin yanı sıra, çeşitli program ve yazılımlarla ilgili sertifika alma imkânı ve kişisel gelişim fırsatları da sağlıyoruz.

NETADIM;

teknolojik çözümlerde uzmanlığa sahip olmakla birlikte, sektörlerin iş süreçlerine de tam anlamıyla hâkim olmayı kendisine prensip edinmiştir.

Blog

Biz Hazırız

NETADIM olarak amacımız, şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda, geleceğe yönelik hızlı, üretken ve şirketlere güven veren özel çözümler üretmek, şirketinizin iş takip üzerine yapılan tüm yatırımlarının gerçek bir alt yapıya dönüşmesini sağlamaktır.

Alanında deneyimli kadromuz ile başardığımız büyük ölçekli projelerde edindiğimiz tecrübe ile, 2010 yılından bu güne devam ettirdiğimiz özel çözümlere yaklaşımımız, tüm Türkiye çapındaki hizmet ve satış ağımızla, şirketinizin ihtiyaç duyacağı tüm sektöre özel bilişim hizmetlerine, tasarımdan, kuruluma, planlamadan, entegrasyona, bakım, onarıma, operasyonel destekten, dış kaynak kullanımına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir yapı oluşturduk.

Şirketimizin geleceğini planlarken; sizin gibi kendi sektöründe başarılı ve güvenilen bir şirket olmak için durmaksınız yeni teknolojileri takip edip geleceğe yatırım yapıyoruz.

İş Süreç Takibi ve Önemi

İş süreci (business process), belirli bir iş amacının gerçekleştirilmesi için yapılan birbirine bağımlı etkinlikler dizisidir.

Şirketlerin teknolojiye yatırım yapma zorunluluğu her geçen gün daha da artıyor. Artık tüm kritik iş süreçleri için yazılım ve otomasyon teknolojileri vazgeçilmez bir hal alıyor. Arka planda birbiri ile iç içe geçmiş, iş süreçleri şirketlerin tüm kılcal damarlarına işliyor ve uçtan uca üretim, şirketlerin hayalinden çıkıp gerçeğe dönüşen zorunlu bir hal alıyor.

İş süreç takip sistemleri şirketlerin iş süreçlerini daha etkin, verimli ve yeterli hale getirilmesi için yapılan çalışmaları analiz eder. Bunun yanında insan hatalarını azaltır, iş, işveren, işçi arasındaki iletişimi anlaşılır hale getirip kolaylaştırır.

Bu gerçekten hareketle iş süreçleri alanında yapılan her yatırımın, şirketlerin hedefleri doğrultusunda yarının ihtiyaçlarına da cevap verebilecek biçimde planlanması gerekmektedir.

Mesaj Formu

Açık Rıza Metnini okudum, anladım ve onaylıyorum.
Aydınlatma Metnini okudum, anladım ve onaylıyorum.
GÖNDER

Adresimiz

NETADIM ofis iletişim bilgileri.

  • +90 850 724 0 638

  • Pamukkale Teknokent B Blok G09
    Denizli, TÜRKİYE